Drzwi stalowe płytkotłoczone 40mm - MATEXBUD - OKNA DRZWI BRAMY GARAŻOWE/PRZEMYSŁOWE POKRYCIA DACHOWE PARAPETY MOSKITIERY

Idź do spisu treści

Menu główne:

Drzwi stalowe płytkotłoczone 40mm

DRZWI

Drzwi zewnętrzne płytkotłoczone dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w blokach, doskonale sprawdzają się także w budownictwie jednorodzinnym. Wysoką trwałość i elegancki wygląd w wieloletnim użytkowaniu zapewnia unikalna technologia produkcji z wysokiej jakości blachy. Użytkowane zgodnie z instrukcją obsługi drzwi zewnętrzne płytkotłoczone są odporne na warunki atmosferyczne zapewniając nie odkształcanie i nie opuszczane się skrzydeł. Skrzydła drzwiowe o grubości 40mm posiadają szereg modnych wzorów tłoczeń oraz przeszkleń, co czyni ofertę Spółki bardzo atrakcyjną na Polskim Rynku.

Posiadają aprobatę techniczną nr AT-15-8599/2011. Blacha z której produkowne są drzwi doskonale imituje naturalną strukturę drewna co w połączeniu z bogatę gamą kolorystyczną laminatów umożliwia każdemu klientowi optymalny wybór. W opcji mogą być malowane proszkowo na kolor z palety RAL.

Dostępne tłoczenia:
 
Wyposażenie:

-trzy bolce antywyważeniowe

-trzy zawiasy czopowo wkręcane Z3

-zamek górny trzyryglowy

-zamek dolny podstawowy, rozstaw 72

Wykonanie:

-grubość skrzydła 40mm
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego